.

.

Попусти
Ќебе Обичај Чудни работи се Фрли Ќебиња Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања Plaids Постелнина Крпа

Ќебе Обичај Чудни работи се Фрли Ќебиња Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања Plaids Постелнина Крпа

DEN 818.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
100x125cm, 125x150cm, 125x200cm, 150x200cm
Бренд Име:
шарм дома
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Пренослив,Погоден За Носене
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Техника:
Ткаени
Употреба:
Пикник,Патување,Воена,Болница,Дом,Хотел,Авион
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Сезоната:
Пролет/Есен
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
ќебе
одделение:
одделение А
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Тежина:
800g
Шаблон Тип:
Обичај DIY
Производи во категоријата