.

.

Попусти
19 инчи ir 6 поени екран на допир со стакло допре сензорот вода доказ рамка/шалче се користи за прикажување, киоск, БАНКОМАТ 16:10

19 инчи ir 6 поени екран на допир со стакло допре сензорот вода доказ рамка/шалче се користи за прикажување, киоск,

DEN 1523.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
ФА-19JE6
Бренд Име:
FAITHSHINNEN
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Производи во категоријата