.

.

Попусти
Позитивни и негативни две да се носат Бремени Жени Shawl Породилно волна наметка грб shawl женски бремени жени

Позитивни и негативни две да се носат Бремени Жени Shawl Породилно волна наметка грб shawl женски бремени жени

DEN 429.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Материјал:
Кашмир,Памук
Број На Модел На:
pj6
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Боја Стил:
Од тебе
Производи во категоријата