.

.

Попусти
Гаранција Обичен 925 солидна Фунта Сребро, CZ, Кубен Цвет Ѓердан , 47 см, 3.6 g, NE31056

Гаранција Обичен 925 солидна Фунта Сребро, CZ, Кубен Цвет Ѓердан , 47 см, 3.6 g, NE31056

DEN 307.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
GIC
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Производи во категоријата