.

.

Попусти
82 Бесплатен превозот голема големина 28-44 плус должината 125cm мажите панталони памук машки фармерки воена човекот црни долги панталони за 200cm

82 Бесплатен превозот голема големина 28-44 плус должината 125cm мажите панталони памук машки фармерки воена човекот

DEN 1101.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
j-0089
Должина:
Full Length
Стил:
Формално
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
Обложени
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Фармерки Стил:
Директно
Дебелина:
Midweight
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Stonewashed
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Фармерки
панталони долги панталони:
( цвест да глуждот должина )
Пораст Тип:
Класичен
Ткаенина Тип:
Тексас
Стил:
Preppy Стил
Материјал:
Памук, Микрофибер
Производи во категоријата