.

.

Попусти
JOOBOX Mens Кожени Јакни и Палта Нов Штанд Јака Секојдневен СТП кожна Јакна Мажите jaqueta де couro masculina

JOOBOX Mens Кожени Јакни и Палта Нов Штанд Јака Секојдневен СТП кожна Јакна Мажите jaqueta де couro masculina

DEN 1128.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Обвивка Материјал:
Полиестер / Памук
Материјал:
PU
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Руно
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
РАБОТА-MWZ1809
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
JOOBOX
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
боја:
Сина,Црна,Кафе
Сезоната:
Есен,Зима
Големина:
XL,XXL,3XL
Тип На Објект:
кожна јакна мажи
нови пристигнување:
адвокатско кожени јакни и палта
Врвен квалитет:
casaco masculino
стп кожна јакна:
jaqueta де couro masculina
Функција:
Дише и удобно
Производи во категоријата