.

.

Попусти
2017 Нови Шарени Три-Фабрика Fidget Фабрика метална Играчка Рака Фабрика fidget За Аутизам, АДХД и Деца/Анти Стрес играчки за Возрасни

2017 Нови Шарени Три-Фабрика Fidget Фабрика метална Играчка Рака Фабрика fidget За Аутизам, АДХД и Деца/Анти Стрес

DEN 241.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
ANUOTONG
Материјал:
Метал
Tri-Фабрика:
рака фабрика
Materiaal:
метал fidget spinners
Функција:
Анти Стрес декомпресија
vinger фабрика fidget speelgoed:
vinger фабрика
Дијаметар:
Стока код:
JK-161
Пол:
Унисекс