.

.

Попусти
симпатична Squating кадифен цртан филм жаби играчка креативни лак жаба кукла за 40cm зелена

симпатична Squating кадифен цртан филм жаби играчка креативни лак жаба кукла за 40cm зелена

DEN 1199.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Жаби
Димензии:
40cm
Големина:
30-50cm
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
40cm
Форма:
Жаби
Тема:
Играчка
Производи во категоријата