.

.

Попусти
голема големина симулација пингвин играчка полиетилен & furs нови пингвин кукла подарок за 35x20cm 2230

голема големина симулација пингвин играчка полиетилен & furs нови пингвин кукла подарок за 35x20cm 2230

DEN 1679.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Животни:
Пингвин
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
l
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Тема:
Пингвин
Форма:
Пингвин
Производи во категоријата