.

.

Попусти
Симулација Baboons Кукла Играчка Перница Африканските диви животни Големи Кукли Симпатична Кадифен Животни, Играчки, Подароци 40cm

Симулација Baboons Кукла Играчка Перница Африканските диви животни Големи Кукли Симпатична Кадифен Животни, Играчки,

DEN 1566.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Гениј
Материјал:
Кадифен
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
Д-17-1
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук
Животни:
baboons
Производи во категоријата