.

.

Попусти
голема симулација убава одење фокс играчка lifelike бела среќа фокс кукла подарок 35x12x23cm

голема симулација убава одење фокс играчка lifelike бела среќа фокс кукла подарок 35x12x23cm

DEN 1896.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Модел,DIY
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
DIY Прилагодување
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Животни:
Foxes
Број На Модел На:
35x12x23cm
Материјал:
смола&крзно
Форма:
Фокс
Тема:
Играчка
Производи во категоријата