.

.

Попусти
За samsung галакси S9 S8 плус S6 S7 РАБОТ S5 S3 S4 a510 пурпурна девојка во Огледало Луксузни Стојат Паричникот прекривачот Случај и со 9 Картичка слотови

За samsung галакси S9 S8 плус S6 S7 РАБОТ S5 S3 S4 a510 пурпурна девојка во Огледало Луксузни Стојат Паричникот прекривачот

DEN 215.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
За Galaxy S3, За Galaxy S4, За Галакси S5, За Галакси S7, За Галакси S6 работ, За Галакси A510, За Галакси J510, За Галакси S7 работ, За Галакси S6, За Галакси S8, За Галакси S8 плус, За Galaxy note 8, За Галакси S9, За Галакси S9 плус
Големина:
5 1.5 .5.5.inch
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S5 Мини,Галакси S6,Galaxy Серија,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси J Серија,Галакси Забелешка 7,Галакси S5,Галакси S6 работ плус,I9500 Galaxy S IV,I9300 Галакси SIII,Забелешка 5
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита,Потпирач
Бренд Име:
YUANLAM
дизајн:
Обична,Украсени
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Тип:
Случај
Производи во категоријата