.

.

Попусти
2018 Обичните Жени Лето Плажа Фустан Без Ракави V Деколте, Секси Backless Печатени Леопард Оглавник Фустан Vestido Longo

2018 Обичните Жени Лето Плажа Фустан Без Ракави V Деколте, Секси Backless Печатени Леопард Оглавник Фустан Vestido

DEN 549.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
HappDreeSo
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
neal1703270
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
оглавник фустан
лето облечи:
жените се облекуваат
облека longue femme:
Долго Фустани
секси фустан:
boho фустан
Производи во категоријата