.

.

Попусти
2017 Нови Топло Бела Боја На Слонова Коска Чипка Цвет Девојки Фустани Со Појас Кат Должина Девојки Првата Причест Фустан Принцеза Се Облекуваат Бал

2017 Нови Топло Бела Боја На Слонова Коска Чипка Цвет Девојки Фустани Со Појас Кат Должина Девојки Првата Причест

DEN 1956.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 24M, 4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
KICCOLY
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Mesh,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Јака:
Shoulderless
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Половина
Производи во категоријата