.

.

Попусти
YY1800242 2018 Нова Пролет Бебе Девојки Облечи Мода Девојка Фустан од Чипка Комбинација Девојка Принцеза се Облекуваат Бебе Облечи Девојки Облека

YY1800242 2018 Нова Пролет Бебе Девојки Облечи Мода Девојка Фустан од Чипка Комбинација Девојка Принцеза се Облекуваат

DEN 455.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
RuiYao
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Материјал:
Памук
Декорација:
Чипка
Стил:
Симпатична
Број На Модел На:
WYD1800242
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Производи во категоријата