.

.

Попусти
Liva Девојка 2018 Жени Секси Кејп Партија Фустани Вино Надвор Рамо Кавга Midi Фустан Batwing Коса Црта Вратот Женска Есен Зима Фустани

Liva Девојка 2018 Жени Секси Кејп Партија Фустани Вино Надвор Рамо Кавга Midi Фустан Batwing Коса Црта Вратот Женска

DEN 874.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
LCF1616
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Молив
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
боја:
Вино црвено, кралска сина
Големина:
(US 4-6)S (US 8-10)M (US 12-14)L (US 16-18)XL
Се облекуваат:
Дами лилјак ракави фустан
Повод:
Вечерна Забава, Познати Личности, Ноќен Клуб, Саем, Коктел, Пистата
Жените се облекуваат:
Секси гроздобер партија облечи
лето облечи 2017 :
африкански фустани за жени
женска луксузни фустан:
жените фустани со ртовите
облека кејп courte:
vestido де феста curto де luxo
Стил:
Краток
Производи во категоријата