.

.

Попусти
Лето нови модели на жени виси на вратот краток фустан печатени едноставна ракави оглавник секси плажа облечи

Лето нови модели на жени виси на вратот краток фустан печатени едноставна ракави оглавник секси плажа облечи

DEN 507.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Материјал:
избрани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
С* М* Л* XL* G47
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Стил:
Краток
Бренд Име:
ENLU
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
Силуета:
Лабава
Производи во категоријата