.

.

Попусти
5XL 6XL 2017 Есен Плус Големина Жените Долг Фустан Заврши Долг Ракав Гроздобер Макси Фустани Голема Големина флорални Печатени Облекуваат Секси Облека

5XL 6XL 2017 Есен Плус Големина Жените Долг Фустан Заврши Долг Ракав Гроздобер Макси Фустани Голема Големина флорални

DEN 1041.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
COCOEPPS
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
макси фустан
Ткаенина Тип:
Џерси Chiffon
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
датум:
20171020
Производи во категоријата