.

.

Попусти
Голема големина на жените пролет и есен нова рунда вратот лажни две долги ракави plaid краток став фустан lotus leaf страна

Голема големина на жените пролет и есен нова рунда вратот лажни две долги ракави plaid краток став фустан lotus leaf

DEN 859.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
AL739
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
zeongro
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Силуета:
Пупка
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Канцеларијата Дама
Производи во категоријата