.

.

Попусти
До 2015 Експлозија Модели Секси Плажа Облечи Европски Стил V деколте, Еластична Мраз Свила Beachwear Бикини Надвор Smock Vestido Феста BH610

До 2015 Експлозија Модели Секси Плажа Облечи Европски Стил V деколте, Еластична Мраз Свила Beachwear Бикини Надвор

DEN 263.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
AINIAINI
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Леопард
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
BH610
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Лабава
Стил:
европа и америка
Тип:
Лабава Тип
боја:
Портокалова, бела, корални црвена, темно зелена, зебра, розова белата точка, леопард
Големина:
Free
Број На Модел На:
BH610
Боја Стил:
Природна Боја
Популарната Елемент:
Крои,Печатење
дизајн:
Хеџинг
Ткаенина Тип:
Chiffon
Производи во категоријата