.

.

Попусти
Лето Свадба Фустан Без Ракави Девојки Облека Принцеза Партија Облечи Цвет Деца Фустани За Девојки Костими Деца Се Облекуваат Vestidos

Лето Свадба Фустан Без Ракави Девојки Облека Принцеза Партија Облечи Цвет Деца Фустани За Девојки Костими Деца Се

DEN 597.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Appliques
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
девојки фустан
боја:
Сина, Розова Пурпурна Бела Шампањ
Големина:
110-120-130-140-150-160
погодни за возраста:
4-12 возраст
погодни за сезоната:
Лето
Име:
девојки фустан
роденден облечи:
Цвет Девојка Фустани за Свадби
девојки облека:
свадба фустан
костим за деца:
vestidos
децата облека:
vestido infantil
Потекло:
Кина (Guangdong)
Производи во категоријата