.

.

Попусти
YZX 1pcs се Зајакне Гел за Enchanced Помине Дебелина Ноктите Заштита на Лак на Ноктите полски УВ Гел DIY Леплива Помине Уметност Декорација Дома

YZX 1pcs се Зајакне Гел за Enchanced Помине Дебелина Ноктите Заштита на Лак на Ноктите полски УВ Гел DIY Леплива Помине

DEN 62.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
се засилуваат гел
Состојка:
Смола
Бренд Име:
YiZHiXiu
НЕТО-WT.:
10ml
Тип:
се засилуваат гел
Сертификат:
SGS/ MSDS/CE
Предност:
Здрав и Еко-пријателски
Траен Период:
за 30 дена
Објектот:
зајакнете
боја:
Транспарентна
Натопете Off:
Yes
Излечи:
УВ & LED Светилка
feature1:
Заштита на ноктите
feature2:
Enchanced помине дебелина
Feature3:
Леплива помине уметност декорација
Производи во категоријата