.

.

Попусти
Висок Квалитет ДИКА ВЕН 8001 Roller ball пенкало училиште пишување пенкала ballpoint пенкала Канцеларија канцелариски роденденски подарок на луксузен бренд

Висок Квалитет ДИКА ВЕН 8001 Roller ball пенкало училиште пишување пенкала ballpoint пенкала Канцеларија канцелариски

DEN 31.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
ДИКА ВЕН 8001
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Производи во категоријата