.

.

Попусти
Корејски Симпатична Kawaii Гел Пенкало Поставите 0.38 mm Мулти Боја Гел Пенкало И Мастило Црно Мастило Гел Пенкала За Пишување

Корејски Симпатична Kawaii Гел Пенкало Поставите 0.38 mm Мулти Боја Гел Пенкало И Мастило Црно Мастило Гел Пенкала

DEN 227.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Бренд Име:
MoeTron
Материјал:
Пластични
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
гел пенкало
Квантитет На Пакет:
6 Пенкала/set, 10 пенкала/set
Производи во категоријата