.

.

Попусти
Топла продажба! Производителите вистински PGM 1 дрво голф клубот за голф почетник машки голф дрво возачот,Бесплатен превозот!

Топла продажба! Производителите вистински PGM 1 дрво голф клубот за голф почетник машки голф дрво возачот,Бесплатен

DEN 1942.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
PGM
Вратило Материјал:
Челик
Пол:
Унисекс
Клуб Тип:
Возачи
Flex:
R
Умешност:
Право Раце
Модел:
MG007,
Вратило Материјал:
Графит & Челик
Рацете:
Право Раце
Производ Тежина:
0.300 kg
Големина на:
1143CM
Производи во категоријата