.

.

Попусти
Вистински PGM Голф 2layer Топката Новиот Голф Двоен Слој Топка (долги Топки) Multicolor 80-90(резервни) Симпатична Додатоци

Вистински PGM Голф 2layer Топката Новиот Голф Двоен Слој Топка (долги Топки) Multicolor 80-90(резервни) Симпатична

DEN 31.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Усогласувањето:
Две Парче Топка
Бренд Име:
PGM
Тврдост:
80 - 90
топката тип:
растојание
Времето на пазарот:
2018
Боја Класификација:
Пинк портокал жолта зелена овошје розова Беж светло розева боја црвена лубеница
Голф структура:
Двоен слој топка (долги топка)
Тврдост:
80-90 (резервни)
Топката Големина:
42*42 MM
голф топки:
Новиот Голф Вежбање
боја:
multicolor
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Q014-2