.

.

Попусти
Гуангжу гумени вода брануваа/ гумени постоечкиот воден парк / Возбудлива скокање брануваа

Гуангжу гумени вода брануваа/ гумени постоечкиот воден парк / Возбудлива скокање брануваа

DEN 12000.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,Grownups
Број На Модел На:
QD Вода Брануваа
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
qinda надувување
Тип:
Гумени Кенгура
дизајн:
Гумени Брануваа
Големина:
4 meters diameter or customize 3-6 meters
Материјал:
На 0,9 мм ПВЦ
Бои:
Слика во боја или се прилагодите
За:
воден парк,море парк,езеро,базен
Тип:
гумени воден парк,игри на вода,спортови на вода
Додатоци:
Воздушна Пумпа,Поправка На Комплет
Стил:
вода брануваа лебди брануваа вода кенгура
Животен век:
3 години слободни промена и 3 години бесплатна поправка за полнење
Orign:
Гуангжу,Кина
MOQ:
1 КОМПЈУТЕР,Повеќе парче повеќе попуст
Производи во категоријата