.

.

Попусти
2018 пролет и лето мажите лен виси crotch панталони течност лабава панталони тенка директно глуждот лен должина панталони носии

2018 пролет и лето мажите лен виси crotch панталони течност лабава панталони тенка директно глуждот лен должина панталони

DEN 936.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Harem Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Микрофибер,Лен
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
1301
Производи во категоријата