.

.

Попусти
0,7 метри две слој топла кутија случај машина Изолација Екранот Кабинет Торта кабинет

0,7 метри две слој топла кутија случај машина Изолација Екранот Кабинет Торта кабинет

DEN 6288.00

Износ
Залиха

Карактеристики

сертификација:
CE
Бренд Име:
SNEECEMAN
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
б-bws2*2
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
топло Екранот Кабинети
Моќност (W):
0.8 Kw
Додатоци:
топло Екранот Кабинети
Производи во категоријата