.

.

Попусти
Електрични Churros Машина Вафли Создателот Commerical и апарати за домаќинство

Електрични Churros Машина Вафли Создателот Commerical и апарати за домаќинство

DEN 3336.00

Износ
Залиха

Карактеристики

сертификација:
CE
Број На Модел На:
UDNP-21
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Напон (V):
220v/110v
Функција:
производител
Моќност (W):
1.5 kw
Производи во категоријата