.

.

Попусти
OneBandaHouse 50PCS/Многу Повеќе Бои Тип 2 Дијабетичари Силикони Wristband Медицински Рака Бенд Мода Накит за мажи и Жени

OneBandaHouse 50PCS/Многу Повеќе Бои Тип 2 Дијабетичари Силикони Wristband Медицински Рака Бенд Мода Накит за мажи

DEN 624.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
OneBandaHouse
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
закачам
Метали Тип:
метал слободни
Компатибилност:
NO
Функција:
Потсетник
Објектот:
Тип 2 Дијабетичари Силикони Wristband
Материјал:
Силиконска Гума
Големина:
202X12X2MM
Боја:
Црна, розова, pruple, зелена, сина
логото:
Исполнет во боја
Користат За:
Подарите Подарок
Должина:
8
Производи во категоријата