.

.

Попусти
2017 специјална понуда кварц ѕидни часовници акрилик watch fashion европа уште живот дома декор За Дневна Соба horloge дигитален часовник

2017 специјална понуда кварц ѕидни часовници акрилик watch fashion европа уште живот дома декор За Дневна Соба horloge

DEN 693.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Ширина:
30cm
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Y-45
Шема:
Уште живот
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
300mm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Бренд Име:
joid'art
Комбинација:
Мулти-парче сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
боја:
црна боја
Цел>=$1000:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Пакување:
Безбедност Кутија
Големина:
30cmx30cm
Материјал:
Акрилик
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба
Производи во категоријата