.

.

Попусти
Медитеранскиот Стил на Дрво Ретро Железо Водител на Ѕид Декорација Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj Часовник

Медитеранскиот Стил на Дрво Ретро Железо Водител на Ѕид Декорација Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj

DEN 1897.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Бренд Име:
PENGCHENG
Функција:
Антички Стил,LUMINOVA
Тежина:
1550g
Дисплеј Тип:
Игла
Број На Модел На:
SW8060604
Комбинација:
Ги одделува
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Motivity Тип:
Дигитални
Шема:
Апстракт
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Должина:
630mm
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Дрво
Ѕиден Часовник Тип:
3.2 cm
Материјал:
Дрво
Објектот:
дигитален часовник со аларм
Тежина:
1550g
Материјал:
Дрво
Големина:
Height
Име:
Модерниот Стил Мода Голем Ѕиден Часовник
Тип:
Виси Гроздобер Молчи Ѕидни Часовници
Шема:
Корејски Стил Аларм студент
Употреба:
Моден Голем Ѕиден Часовник
Функција:
Дрво Дома Декор
Функција:
дома декор часовник
Производи во категоријата