.

.

Попусти
Meijswxj Saat го исклучите Европски Стил Двострано Ѕиден Часовник Reloj Relogio де parede Часовник Duvar Saati Horloge Murale кварц види

Meijswxj Saat го исклучите Европски Стил Двострано Ѕиден Часовник Reloj Relogio де parede Часовник Duvar Saati Horloge

DEN 5479.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Број На Модел На:
AB8146
Стил:
Европа
Функција:
Антички Стил
Бренд Име:
Meijswxj
Motivity Тип:
Кварц
Ширина:
40cm
Форма:
Двојно Лице
Дисплеј Тип:
Игла
Материјал:
Ламинат Хартија
Шема:
Апстракт
Должина:
480mm
Обликот:
Кружни
Дијаметар:
40cm
Тежина:
3000g
Комбинација:
Мулти-парче сет
Тело Материјал:
Пластични
Применливи Сместување:
дневна соба
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Производот Категорија:
Двострано ѕиден часовник
Применливи места:
Јавни места, дневна соба, канцеларија, студија, спална соба
Моќност Тип:
Батеријата (купувачот-сопственост)
посебни забава ction :
Декорација
Движење тип:
Понесете движење
боја:
Светло жолта, бронза
Производи во категоријата