.

.

Попусти
Americn Гроздобер Индустриски Ѕид Светилка На Лофт Креативни Замав Рака Ѕид Sconce Скалило Тремот Ресторан, Бар Антички Ѕид Светлина Тела

Americn Гроздобер Индустриски Ѕид Светилка На Лофт Креативни Замав Рака Ѕид Sconce Скалило Тремот Ресторан, Бар Антички

DEN 1929.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,CCC
Техника:
Насликани
Карактеристики:
ѕидот светлина ѕид светилка
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Црна
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Производи во категоријата