.

.

Попусти
Исус Господ Бог Да Благослојт Црква Крстот Ѕид Налепници Спална Соба Декорација Божиќ Ѕид Decals Винил Mural Уметност Дома Декор

Исус Господ Бог Да Благослојт Црква Крстот Ѕид Налепници Спална Соба Декорација Божиќ Ѕид Decals Винил Mural Уметност

DEN 49.68

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
ZooArts
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
VA8510AN-Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Доби Производ големина(cm*cm):
42*околу 33
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
нашата големина само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
Исус Господ Бог Да Благослојт Црква Крст
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes
Технологија:
Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производи во категоријата