.

.

Попусти
Хокеј Играч Ѕид Decals Хокеј на Мраз Црна Винил Ѕид Налепница За Детска Соба Момче Спалната соба Позадина Отстранлив Mural 3d Постер A173

Хокеј Играч Ѕид Decals Хокеј на Мраз Црна Винил Ѕид Налепница За Детска Соба Момче Спалната соба Позадина Отстранлив

DEN 255.36

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
44X42cm, 58X56cm, 115X110cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
a173
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Производи во категоријата