.

.

Попусти
Фрижидер Налепница Винил Decals Chalkboard Налепница, Креда одбор Ѕид Налепници Кујна Дома Декорација Големина 30x50CM Кујна D729

Фрижидер Налепница Винил Decals Chalkboard Налепница, Креда одбор Ѕид Налепници Кујна Дома Декорација Големина 30x50CM

DEN 95.28

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
црна, сина, сива, зелена, розова, виолетова, црвена, жолта, кафена, портокалова
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Број На Модел На:
Д-729
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
HUAIDE
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата