.

.

Попусти
Бесплатен превозот 2m TPU Јасно Гумени Вода Одење Топката Надувување Човековите Хрчак Топката Воздух Вода Zorb Топка

Бесплатен превозот 2m TPU Јасно Гумени Вода Одење Топката Надувување Човековите Хрчак Топката Воздух Вода Zorb

DEN 6600.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
Тип:
zorb топка
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
CE:
Сертификат
Сертификат Број:
SCT1303061
Пластични Тип:
ПВЦ
Дијаметар:
2m
Бар-кодот:
Yes
Бренд Име:
HIBADOU
сертификација:
CE
Број На Модел На:
гумени вода одење топка
Материјал:
Пластични
Материјал:
0.8 MM TPU
Големина:
2m
боја:
Јасно И Црвена или Прилагодите
Inflating време:
Од Помалку 3mins
Тежина:
13kg
Додатоци:
Поправка на колекции
Капацитет:
MOQ:
1 Парче
безбедност:
Меѓународната безбедност стандард
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата