.

.

Попусти
2018 Жените Муслимански Фустан Плус Големина 7XL Цвет Облечи Исламската Јакна турски Дубаи Облека Musulmane турски Малезија Абаја

2018 Жените Муслимански Фустан Плус Големина 7XL Цвет Облечи Исламската Јакна турски Дубаи Облека Musulmane турски

DEN 839.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
4XL, 5XL, 6XL, 7XL, L, M, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Абаја
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
1608821
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Sashes
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата