.

.

Попусти
Мажите Бренд за Облека, Спортски Tracksuits Спортски отворено Mens Дуксери и Суичери Мажите Патент 2018 Поставува Јакни+Панталони 5XL

Мажите Бренд за Облека, Спортски Tracksuits Спортски отворено Mens Дуксери и Суичери Мажите Патент 2018 Поставува

DEN 740.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
YDTOMM
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Спортски Tracksuits Спортски
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Големина:
L,XL,XXL,3XL,4XL.5XL
боја:
сива,бела,жолта,црвена,сина
Погоден Сезона:
autunmn,зима,пролет
Животна средина:
надвор,на отворено
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Мажите спортски:
тренерки мажи
повик тренерки мажи:
Спорт одговараат на мажите
спортски мажи:
дуксери сет
Производи во категоријата