.

.

Попусти
3*40mm 304 од не ' рѓосувачки челик рамен лента,од нерѓосувачки лист

3*40mm 304 од не ' рѓосувачки челик рамен лента,од нерѓосувачки лист

DEN 648.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорец Решетки
Број На Модел На:
304
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стоковните:
304 од не ' рѓосувачки челик бар
Големина:
3*40mm
Должина:
0.5 m/pc
Големина на толеранција:
10%
должина толеранција:
+-5мм
ПОВРШИНА:
фабрика површина
Материјал:
304
кориснички:
Yes
MOQ:
1pc
Потекло:
Кина
Производи во категоријата