.

.

Попусти
Бесплатен Превозот B173RTN01.2 B173RW01 LP173WD1 N173FGE N173O6-L02 LTN173KT01 LTN173KT02 173LED 40PIN 1600*900

Бесплатен Превозот B173RTN01.2 B173RW01 LP173WD1 N173FGE N173O6-L02 LTN173KT01 LTN173KT02 173LED 40PIN 1600*900

DEN 1392.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL,Acer,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Универзална Екран,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
B173RTN01.2
Компонента Тип:
lcd екран
Производи во категоријата