.

.

Попусти
Автентични BFC1212B 12V 2.00 НА 12cm 12032 Турбина компресор за Исклучување на вентилаторот

Автентични BFC1212B 12V 2.00 НА 12cm 12032 Турбина компресор за Исклучување на вентилаторот

DEN 264.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Производи во категоријата