.

.

Попусти
2 ПАРЧИЊА Висина Extender Опрема за Слетување Колекции за DJI Фантом 3 Професионални Напредни SE Замена Нозе Летало Резервни Делови

2 ПАРЧИЊА Висина Extender Опрема за Слетување Колекции за DJI Фантом 3 Професионални Напредни SE Замена Нозе Летало

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Бела, Црна
Пакет:
Yes
Тежина:
10
Големина:
10
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
P3
Бренд Име:
MaxFunRC
Производи во категоријата