.

.

Попусти
Нови 5d Дијамант Сликарство Целосна вежба Европски стил Цвеќиња Тројно Сликарство Дневна соба Дијамант Везови крстот бод Дома Деко

Нови 5d Дијамант Сликарство Целосна вежба Европски стил Цвеќиња Тројно Сликарство Дневна соба Дијамант Везови крстот

DEN 2544.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Full drill135x60cm, Full drill150x70cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Мулти-слики
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Материјал:
Акрилик
Платно Пакување Метод:
Укината
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Алатки:
Вежба / Точка Пенкало /Глина / резервни торба / пинцети
Материјал:
Основната ткаенина е на платно / Рубикова Коцка дијаманти
Употреба:
Дневна Соба Ресторан спалната соба слики
Тема:
Фабрика цвеќиња
Производи во категоријата