.

.

Попусти
5cm EFB0512LA 12V 0.08 НА 5cm ултра-тенок исклучување на вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

5cm EFB0512LA 12V 0.08 НА 5cm ултра-тенок исклучување на вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

DEN 240.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Производи во категоријата