.

.

Попусти
Zhui Ѕвезда 5D DIY полн Плоштад вежба дијамантски Крст бод Сликарство Паѓа вила Кристал Дијамант везови Мозаик дома декор б.к.

Zhui Ѕвезда 5D DIY полн Плоштад вежба дијамантски Крст бод Сликарство Паѓа вила Кристал Дијамант везови Мозаик дома

DEN 119.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Производи во категоријата