.

.

Попусти
Eustein Мотор Вентил Рокер Покрие Заптивка за BMW E82 E90 E91 X1 X3 118i 120i 11120035738

Eustein Мотор Вентил Рокер Покрие Заптивка за BMW E82 E90 E91 X1 X3 118i 120i 11120035738

DEN 600.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Производителот Дел Број:
11120035738
Објектот Тежина:
0.325
Специјални Функции:
Вентил Покрие Заптивка Сет
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
11120035738
Поставување на Возило:
Вентил Покрие Заптивка Сет
Објектот Должина:
STD
Материјал Тип:
Гума
Другиот Дел Број:
11120035738
Објектот Ширина:
STD
Објектот Висина:
STD
Бренд Име:
EUSTEIN
Производи во категоријата