.

.

Попусти
B35502-35DEL7 12V 1.4 СО 12cm воздух за јачина на шасија / рудникот фан

B35502-35DEL7 12V 1.4 СО 12cm воздух за јачина на шасија / рудникот фан

DEN 264.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Производи во категоријата